Firma Ivan Baláž – tv servis

vznikla v roku 1992. Sídli a pôsobí v IV. bratislavskom obvode a hlavnou náplňou jej činnosti sú servisné služby pre televízne prijímače všetkých značiek. Ďalšou oblasťou činnosti sú opravy a servis rádií, hi – fi súprav, videorekordérov a prehrávačov, gramofónov a iných zariadení "čiernej techniky". K týmto zariadeniam predávame aj rôzne príslušenstvo ako napríklad: prepojovacie káble, diaľkové ovládania a iné. Našim najlepším doporučením sú spokojní zakazníci.

Zhorený TV

Zhrorený televízor je dôkazom toho, že ľudia často zabúdajú na to, že takmer všetky moderné spotrebiče sú vyrobené z plastu. Takto dopadol po tom, čo jeho majitelia vedľa neho zapálili ozdobnú sviečku. Zo skúsenosti vám môžem povedať, že toto nie je prvý prípad, keď televízor týmto spôsobom predčasne ukončil svoju kariéru a - ruku na srdce - bola ho škoda.
Moje odporúčanie: Nikdy nedávajte sviečky, lampáše, ani nič s plameňom do blízkosti televízorov, monitorov, ani inej čiernej techniky.

Zhorený TVZhorený TV

Kvety a TV

Tak táto kombinácia býva tiež "smrteľná". Síce nie pre človeka - užívateľa, ale pre televízor ako taký. Pokiaľ si kvetináč alebo vázu s kvetmi položíte na zariadenie bez "rebrovaného" horného krytu, máte šancu, že sa pri manipulácii voda do neho nedostane. Avšak pri televízoroch ktoré takéto kryty majú, je katastrofický scenár skoro stopercentný. Jeden z Murphyho zákonov hovorí: "Čo sa môže stať, to sa určite stane".
Moje odporúčanie: Nikdy nedávajte na televízor kvetináč, vázu s kvetmi, nádobu s rybkou, ani nič s vodou ani žiadnou tekutinou.